Konsultacje przedmiotowe
roku szkolnego 2017/2018

Lp.Nazwisko i imięTermin
1Adamusińska AgnieszkaPoniedziałek, godz. 7.15 -8.00
2Anysz AnnaPoniedziałek godz. 14.35-15.20 , sala 307
3Barankiewicz JoannaPiątek, godz. 15.25-16.10
4Bielecka DorotaPoniedziałek, godz. 7.15 -8.00
5Chacińska MonikaWtorek, godz. 7.15-8.00 , sala 302
6Chomiuk ŻanetaPoniedziałek, godz. 7.15 -8.00
7Danilczuk BarbaraŚroda, godz. 7.15 -8.00
8Gajcy KatarzynaŚroda, godz. 15.25-16.10
9Gałat MartaWtorek, godz. 7.15 -8.00, sala 305
10Gierlich-Kowalczyk EdytaPiątek, godz. 7.15 -8.00
11Gołofit EwaWtorek, godz. 7.15-8.00, sala 301
12Gonciarz AgnieszkaWtorek, godz. 7.15-8.00, sala 201
13Grabowska BarbaraWtorek, godz. 7.15-8.00
14Grądziel BogumiłaPoniedziałek, godz. 7.15-8.00
15Hanc MałgorzataŚroda, godz. 7.15-8.00
16Jaroszewska AnnaWtorek, godz. 7.15-8.00
17Kubiak JustynaŚroda, godz. 7.15-8.00, sala 204
18Karczewska AnnaPoniedziałek, godz. 15.15-16.00, sala 126
19Kardacz MonikaCzwartek, godz. 14.35-15.20
20Kępista MirosławaWtorek, godz. 7.15-8.00
21Koch JolantaPiątek, godz. 14.35-15.20
22Koperska MałgorzataPoniedziałek, godz. 7.15-8.00
23Kraszewska AnnaPoniedziałek, godz. 7.15-8.00, sala 18
24Kropiewnicka DominikaPiątek, godz. 7.15-8.00, sala 128
25Kruszewska HannaPoniedziałek, godz. 7.05-7.50
26Kwaśnicka AgnieszkaCzwartek, godz. 16.10-16.55, sala 203
27Kwiatek MałgorzataWtorek, godz. 14.35-15.20
28Lisiewska MałgorzataPoniedziałek, godz. 7.15-8.00, sala 128
29Łagoszyn AgnieszkaPiątek, godz. 7.15-8.00
30Łucjan JolantaCzwartek, godz. 14.35-15.20
31Majchrzak MariuszWtorek, godz. 15.25-16.10
32Małek MichałPiątek, godz. 14.35-15.20
33Marcinowska –Struczewska MonikaCzwartek, godz. 7.15, sala 208
34Matkowska AnnnaŚroda, godz. 7.15-8.00, sala 152
35Mazińska JoannaCzwartek, godz. 7.15-8.00
36Miękus RafałCzwartek, godz. 14.35-15.20
37Mikitiuk JoannaPiątek, godz. 7.15-8.00, sala 24
38Morawik AgataPiątek, godz. 14.35-15.20
39Niemirska - Kuncewicz MałgorzataPoniedziałek, godz. 7.15
40Parzonko – Glinka AgataCzwartek, godz. 15.25-16.10
41Pater MałgorzataŚroda, godz. 15.25-16.10, sala 223
42Pedryc KatarzynaPoniedziałek, godz. 7.15-8.00
43Praszek AndrzejCzwartek, godz. 15.30-16.15
44Puchowski MateuszPiątek, godz. 7.15-8.00
45Rakowski TomaszCzwartek, godz. 7.15-8.00
46Rogowicz WojciechŚroda, godz. 7.15-8.00
47Siedlecka NinaŚroda, godz. 7.15-8.00, sala 304
48Sikora EwaŚroda, godz. 7.15-8.00, sala 305
49Sokołowska-Lewicka GrażynaŚroda, godz. 14.35-15.20, sala 25
50Spica EdytaWtorek, godz. 15.25-16.10, sala 209
51Stefańska BogumiłaCzwartek, godz. 14.35-15.20, sala 307
52Strzygocka DagmaraŚroda, godz. 14.35-15.20
53Szadejko EwaCzwartek, godz. 14.35-15.20
54Sztyrak RenataWtorek, godz. 14.35-15.20, sala 303
55Szymankiewicz MartaPoniedziałek, godz. 7.15-8.00
56Szyszkiewicz MagdalenaŚroda, godz. 15.25-16.10, sala 223
57Szyszkowska IwonaPoniedziałek, godz. 15.25-16.10, sala 209
58Taciak LudmiłaPiątek, godz. 16.10-16.55
59Trykowska - Czarnecka AnnaPoniedziałek, godz. 7.15-8.00
60Tymoniuk MirosławaPiątek, godz. 13.00-14.45, sala 218
61Wic ŁukaszŚroda, godz. 7.15-8.00, sala 152
62Wilińska KatarzynaŚroda, godz. 7.15-8.00, sala 203
63Witkowska AnnaPiątek, godz. 7.10-7.55
64Wójtowicz AndrzejCzwartek, godz. 7.15-8.00
65Teterevova BeataPiątek, godz. 7.15-8.00, sala 128
66Zdunek WitoldPoniedziałek, godz. 14.35-15.20

Współpracujemy







Certyfikaty

Varsavianistyczna szkoła(klik)


Szkoła przyjazna uczniom z dysleksją(klik)

EFS

Szkolna pracownia komputerowa i Centrum Multimedialne zostały wyposażone w komputery współfinansowane z

Adres szkoły
Gimnazjum nr 143 z Oddziałami Integracyjnymi
im. I.J. Paderewskiego

03-358 Warszawa
ul. Bartnicza 8
tel./fax (0-22) 811-19-12
mail: sekretariat143@op.pl an image