Osiągnięcia

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2014/2015

Szkolny konkurs na najpiękniejszą kartkę Bożonarodzeniową: I miejsce – Kuba Ferenc klasa (1g), II miejsce – Ola Karpińska (2f), III miejsce – Czarek Oczykowski (2e).
V Warszawski Konkurs Historyczny dla gimnazjalistów ”Hetmany”: I miejsce - Aleksandr Piasecka (3d) II miejsce-Barbara Deuszkiewicz (3f) .
Etap szkolny konkursu fizycznego „Młodzi fizycy Targówka”: I miejsce - Artur Drabkowski (3 f), II miejsce - Aleksandra Piasecka (3 d), III miejsce - Tomasz Trojanowski (3 d).
Dzielnicowy „Konkurs na najlepszy gimnazjalny projekt edukacyjny wykonany w roku szkolnym 2013/2014”: projekt Jedz smacznie, zdrowo, kolorowo- książka kucharska gimnazjalisty”, któremu przyznano III miejsce. Przy jego realizacji pracowali: Zuzanna Piwowar, Kamila Buchwald, Aleksandra Szymańska, Amelia Miśkiewicz, Katarzyna Biernat, Karolina Fila, Julia Wojtczuk oraz Grzegorz Sekutowicz, pod kierunkiem nauczycieli bibliotekarzy - p. Anny Jaroszewskiej i p. Joanny Mazińskiej.
Ogólnopolski konkurs z języka angielskiego MULTITEST 2014: III miejsce - Robert Ropiecki (2a) , laureat (opiekun: p. A. Kraszewska), X miejsce - Kowalska Kinga (3d), laureat (opiekun: p. A. Brzezińska), XIII miejsce - Agata Mularska (3d), wyróżnienie (opiekun: p. A. Brzezińska), XV miejsce - Rawska Michalina (3d), wyróżnienie (opiekun: p. A. Trykowska), XV miejsce - Aleksandra Piasecka (3d), wyróżnienie (opiekun: p. A. Brzezińska).
Szkolny Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego: wśród dziewcząt: 1miejsce - Aleksandra Sieczko, 2 miejsce - Klaudia Mkrtchyan, 3 miejsce - Aleksandra Piasecka, wśród chłopców: 1 miejsce – Adrian Łuczak, 2 miejsce - Bartek Skuza, 3 miejsce - Kacper Piwko.
Konkurs plastyczny „Spotkania z historią”: I miejsce - Aleksandra Karpińska (2f), II miejsce - Katarzyna Nowakowska (2a), wyróżnienie - Agata Biały (3h).
III Dzielnicowy Konkurs Języka Angielskiego „Język angielski na wesoło – żyj długo i zdrowo”: I miejsce uczniowie klasy 3d - Dagmara Mariańska, Aleksandra Piasecka Kamil Strawa
Dzielnicowy Turniej Tenisa Stołowego: II miejsce - Klaudia Mkrtchyan, Iza Trych, Wiktoria Zagubień, II miejsce - Adrian Łuczak, Kacper Piwko, Maciej Rudy
Mistrzostwa Szkół Podstawowych i Gimnazjów Targówka w Scrabble: II miejsce - Beniamin Mulik, Damian Sorbianm, Artur Szczygielski.
"Magia przyrody w poezji i w prozie" – konkurs recytatorski: Grand Prix - Aleksandra Piasecka (3d) , I miejsce - Elżbieta Jędruszczak (3d), II miejsce - Kamila Buchwald (3a), II miejsce - Dorota Gogolewska (3b).
Szkolny Konkurs Matematyczny dla uczniów klas pierwszych: Jakub Chendyński (1i), Tomasz Zawiła (1e), Weronika Zdzichowska (1e), Damian Górka klasa (1e).
„Zdrowie na talerzu” - przeprowadzony w ramach programu „Szkoła promująca zdrowie”: I miejsce – Cezary Oczykowski i Dominika Mroczek (2e), II miejsce - Aleksandra Piasecka, Karolina Poławska, Monika Bońkowska, Karolina Kwiatkowska, Zuzanna Kamińska, Aleksandra Denis, Maya Lachowicz (3d), III miejsce - Kamil Trzaska (3c) i Piotr Gawarecki (2e).
„WODA – NIEZWYKŁA SUBSTANCJA” – konkurs dzielnicowy: I miejsce w konkursie na pokaz - doświadczenie związane z wodą Dagmara Mariańska (3d), Jakub Banachiewicz (3g), Marcin Pachnowski (3g).
LAUREACI KONKURSÓW XI DZIELNICOWYCH DNI PAPIESKICH:
KONKURS PLASTYCZNY (opiekun: p. A. Michalik)
III miejsce - Weronika Zdzichowska (1e),
KONKURS MULTIMEDIALNY (opiekun: p. J. Łucjan)
III miejsce - Zofia Pruchniewicz (1f),
KONKURS LITERACKI (opiekun: p. I. Szyszkowska)
II miejsce - Dagmara Mariańska (3d),
KONKURS RECYTATORSKI (opiekun: p. I. Szyszkowska)
I miejsce - Aleksandra Piasecka (3d).
Dzielnicowe Mistrzostwa w Piłce Ręcznej Dziewcząt: II miejsce - Nikola Koć (3c), Wiktoria Piąsta (2g), Dominika Mroczek (2e), Marzena Jaskułowska (2b), Klaudia Pawłowska (2h), Bożena Petrzak (2h), Weronika Zdzichowska (1e), Weronika Białek (1b), Ola Skalik (1f).
Dzielnicowe rozgrywki w piłce nożnej dziewcząt: III miejsce
Dzielnicowe rozgrywki w piłce nożnej chłopców: II miejsce

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2013/2014

Ogólnopolski Konkurs Filmowy organizowany przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych pt. „Niezatapialni”: II miejsce Ignacy Abramowicz, Weronika Ciesielska, Michał Grudzień, Joanna Gutowska, Patryk Skupiewski, Aleksandra Sieczko, Kamil Strawa, reżyserem i koordynatorem projektu był pan Mateusz Puchowski – pedagog szkolny.
I edycja warszawskiego konkursu „FIZYKA W OBIEKTYWIE”: Kategoria: doświadczenie fizyczne: I miejsce – Patrycja Pawłowska kl. 3g, III miejsce – Klaudia Milewska kl. 3e, Kategoria: obserwacja zjawiska fizycznego: I miejsce -Szymon Knosowski kl. 2g, Wyróżnienie – Jan Palichleb kl. 3d.
English Proficiency index for students: potwierdzenie znajomość języka angielskiego na poziomie C1 otrzymali: Karolina Wojciechowska 3b, Mateusz Rudnicki 3b oraz Aleksandra Windak 2d, potwierdzenie znajomość języka angielskiego na poziomie B2 otrzymali: Julia Domagała 2d, Monika Bońkowska 2d, Alicja Grudowska 3d, Hubert Świątek 1a, Robert Ropiecki 1a, Kamil Poławski 1a, Aleksandra Piasecka 2d, Izabela Wołowicz 3h.
Międzydzielnicowy Konkurs Lingwistyczno – Fotograficzny "Warsaw in MY Perspective": III miejsce Aleksandra Piasecka – opiekun p. Anna Brzezińska
Certyfikaty Instytutu Goethego: Natalia Mazurek, Weronika Karcz, Karolina Sikora, Marcin Żyrek, Sylwia Grzegrzółka, Julia Reyman, Bruno Marcinowski, Damian Dziedzic, Marcin Pachnowski, Wojciech Michałowski, Damian Gudzak, Daniel Blicharski, Artur Ołdak, Katarzyna Burdach, Michał Brenda, Szymon Knosowski z klasy 2g oraz Kamil Strawa i Aleksandra Piasecka z klasy 2d.
„Z chemią za pan brat”: wyróżnienie - Krzysztof Cybulski (klasa 3d).
Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy z języka angielskiego EDI PANDA: I miejsce – Krzysztof Cybulski, laureaci - Rafał Karpiński i Kacper Gliński miejsce 5, wyróżnienie - Aleksandra Piasecka, Agata Mularska,Karolina Poławska,Mateusz Rudnicki, Karolina Wojciechowska, Jacek Janus ,Michalina Rawska,Mateusz Myjak.
Międzynarodowym Konkursie Plastycznym „Słoneczna Zakładka” Edycja 2014 – „Święto Wiosny”: I miejsce Piotr Motylewski – opiekun p. Arkadiusz Michalik.
„Na ratunek” rozgrywki zorganizowane przez Urząd Dzielnicy Targówek pod patronatem burmistrza p. Sławomira Antonika: II miejsce Karolina Wojciechowska i Laura Masna (kl.3b), Jakub Jadach (kl. 3c), Dominik Les, Dominika Gutkowska i Błażej Tlaga (kl.3a) , Kacper Goleń i Wojciech Bodzento (kl. 3d), Elżbieta Matulka (kl. 3h), Wiktoria Piwko (kl.3i) – opiekun p. Bogmiła Stefańska.
II Warszawski Konkurs Literacko - Plastyczno - Fotograficzny "Jesteśmy tacy sami": I miejsce – Dagmara Mariańska.
Olimpiada z Języka Angielskiego OLIPMUS SESJA WIOSENNA: 4 miejsce -dyplom laureata - Krzysztof Cybulski klasa 3d, 9 miejsce - dyplom laureata - Karolina Wojciechowska klasa 3b.
V Warszawski Konkurs Historyczno-Literacki: laureat - Zuzanna Kamińska kl. 2d (opiekun p. B. Stefańska) i wyróżnienie - Beata Jaskułowska kl.2g (opiekun p. A. Morawik).
Dzielnicowy Turniej w Ringo: I miejsce Joanna Wrońska, Adrianna Podgórczyk, Aleksandra Sieczka, Paweł Mozdzeń i Michał Klimkiewicz.
Turniej Piłki Nożnej „Targówek 2014” zorganizowany przez Urząd Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy, Spółdzielnię Mieszkaniową „ Bródno” oraz Robotniczą Spółdzielnię Mieszkaniową „Praga”: II miejsce Dominika Mroczek, Klaudia Szyperek, Wiktoria Piwko, Oliwia Pykało, Anna Ładyńska, Marzena Jaskułowska, Wiktoria Piąsta, Nikola Koć.
Turniej Piłkarskich Szóstek o Puchar burmistrza Dzielnicy TargówekIV miejsce Brzostek Michał, Bajszczak Mateusz, Nicewicz Michał, Faryniarz Kamil, Sekutowicz Grzegorz, Brzeziński Łukasz, Bojarski Damian, Bodzento Wojciech, Sanocki Maciej.
Mistrzostwa Dzielnicy Targówek – dwuboiści: III miejsce - Zuzanna Kamińska, Karolina Kwiatkowska, Kamila Wisłocka i Wiktoria Matysiak, II miejsce - Mikołaj Raźniak, Wojtek Gorczyński, Dominik Les, Tomek Trojanowski i Kacper Żurawski.
Mistrzostwa Dzielnicy w ramach eliminacji do WOM (pływanie): II miejsce w kategorii dziewcząt - Hania Morawska, Marianna Lis, Magda Grabowska, Ola Windak, Dagmara Miszczak ,Julia Kaczmarek, II miejsce w kategorii chłopców - Kacper Żurawski, Bartek Wyszomirski, Michał Grudzień, Artur Drabkowski, Kacper Gliński, Kacper Goleń, Błażej Borzechowski i Mikołaj Raźniak.
Polsko-Ukraiński Konkurs Fizyczny Lwiątko 2014 - Krzysztof Cybulski laureat honorowego tytułu zwycięzcy „kaon”
Warszawski Gimnazjalny Konkurs Języka Angielskiego BEDNARSKA MATTERS - II miejsce Karolina Wojciechowska, III miejsce Krzysztof Cybulski.
Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Dzielnicy Targówek - Radosław Olay-Fernandez (15 miejsce), Robert Ropiecki (21 miejsce), Krystian Łuczak( 16 miejsce), Sebastian Chmielewski (19 miejsce) oraz w turnieju seniorów p. Agnieszka Adamusińska (13 miejsce)
XIV Wojewódzkiego Konkursu Ortograficznego "Ortografia na medal" finalista Piotr Motylewski
Warszawski Konkurs Taneczny „Piruet 2014”III miejsce Anżelika Murzalijewa,
"Znaki nadziei"- konkurs literacki - Zuzanna Kubiak – wyróżnienie.
CAE - Certificate in Advanced English - Krzysztof Cybulski Uzyskał najwyższą możliwą ocenę –A.
Warszawski Konkurs Historyczno - Literacki "Ballada o Powstaniu Warszawskim" (kategoria literacka) - II miejsce Dagmara Mariańska
Międzyszkolne Dni Kultury (konkurs recytatorski)- II miejsce - Aleksandra Piasecka z klasy 2d.
„Młodzi Fizycy Targówka” - I miejsce - Krzysztof Cybulski, III miejsce - Łukasz Brzeziński.
Siatkarskie Mistrzostwa Dzielnicy III miejsce Joanna Wrońska (kapitan), Daria Libera, Patrycja Pawłowska, Ada Podgórczyk, Ola Denis, Klaudia Skrobosz, Ola Piasecka, Eliza Szczepaniak, Dominika Śliwińska.
Ogólnopolski Konkurs Pieśni i Piosenki Patriotycznejlaureaci Marcin Rostkowski, Michał Lesiak i Jakub Patyna.
IV Otwarty Turniej Tenisa Stołowego "Targówek 2014"wśród dziewcząt: I miejsce- Patrycja Pawłowska, II miejsce- Adrianna Podgórczyk, III miejsce- Klaudia Mkrtchyan, wśród chłopców: II miejsce Kacper Piwko.
”Matematyczne Talenty Targówka” - Wśród uczniów klas I: I miejsce -Michał Bielecki, Wśród uczniów klas III laureatami zostali: I miejsce –Krzysztof, III miejsce -Kamil Faryniarz.
Ogólnopolski Konkurs Multimedialny: „Przeżyłem, widziałem, Tobie opowiem, a Ty przekaż innym”laureat Ignacy Abramowicz.
„Świadomi Wyboru” – Przegląd Małych Form Filmowych - główna nagroda ufundowana przez Wojewodę Mazowieckiego dla Młodych Edukatorów z Gimnazjum nr 143 pod kierunkiem Pana Mateusza Puchowskiego.
Gramatyczny Konkurs Języka Angielskiego w ramach Tygodnia Języka Angielskiego. Trzy pierwsze miejsca zajęli uczniowie naszego Gimnazjum: I miejsce – Krzysztof Cybulski 3d, II miejsce – (ex aequo) Karolina Wojciechowska oraz Mateusz Rudnicki, uczniowie kl. 3b ,III miejsce – Alicja Grudowska 3b.
Dzielnicowy Konkurs Poetycki Młodych Talentów „ZŁOTE PIÓRO 2013". Tematem przewodnim VI edycji konkursu było hasło: "Nie ma dla mnie innych miejsc...". W kategorii: gimnazjum - wiersz I miejsce - Dagmara Mariańska (2d); w kategorii: gimnazjum - opowiadanie III miejsce - Julia Domagała (2d).
Dzielnicowy Konkurs OrtograficznyI miejsce: Piotr Motylewski (1e) .
Konkurs Języka Angielskiego BEDNARSKA MATTERS organizowany pod patronatem dwumiesięcznika „English Matters”. Do II etapu konkursu zakwalifikowali się: Karolina Wojciechowska, Jacek Janus, Mateusz Rudnicki, Nicole Gużewska, Krzystof Cybulski.
Dzielnicowe rozgrywki w piłce ręcznej dziewcząt. III miejsce - reprezentacja dziewcząt: Adrianna Podgórczyk 3g, Aleksandra Sieczko 2h, Milena Wojciechowska 3h, Marzena Jaskułowska 1b, Dominika Mroczek 1b, Bożena Petrzak 1h, Klaudia Pawłowska 1h, Katarzyna Kosakowska 1b, Oliwia Danielczyk 1b, Patrycja Pawłowska 3g i Oliwia Pykało 3i.
Mistrzostwa dzielnicy w unihokeju. III miejsce – reprezentacja chłopców: Kamil Faryniarz 3d, Kacper Goleń 3d, Marcin Rostkowski 3d, Damian Bojarski 3d, Michał Klimkiewicz 2c, Wojtek Bodzento 3d, Mateusz Bajszczak 3d, Łukasz Chmiel 2f, Paweł Łucyn 2f.
XII edycja Warszawskiego Konkursu Kosmicznego Helios, objętego patronatem Mazowieckiego Kuratora Oświaty i Polskiego Towarzystwa Astronomicznego: Finalista: Jakub Rychlica 3g.
Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej zorganizowany przez Urząd Dzielnicy Targówek, Spółdzielnię Mieszkaniową „Bródno” oraz Robotnicza Spółdzielnię Mieszkaniową „Praga”. II miejsce w kategorii szkół gimnazjalnych - drużyna dziewcząt w składzie: Daria Libera, Adrianna Podgórczyk, Aleksandra Sieczko, Aleksandra Bystros, Aleksandra Denis, Patrycja Pawłowska, Wiktoria Cudna, Milena Wojciechowska.
Dzielnicowy Turniej Tenisa Stołowego I miejsce: drużyna dziewcząt w składzie: Patrycja Pawłowska klasa 3g, Klaudia Mkrtchyan klasa 2c, Aleksandra Sieczko klasa 2h, wywalczyły pierwsze miejsce w Dzielnicowym Turnieju Tenisa Stołowego.
Także nasi chłopcy w składzie Michał Klimkiewicz, Adrian Łuczak i Kacper Piwko godnie reprezentowali naszą szkołę- wywalczyli brązowy medal. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!!
Wyniki ogólnopolskiego konkursu z języka angielskiego
MULTITEST 2013
Klasa pierwsza:
- Hubert Świątek - 14 miejsce, wyróżnienie
- Robert Ropiecki- 15 miejsce, wyróżnienie
Klasa druga:
- Agata Mularska- 14 miejsce, wyróżnienie
Klasa trzecia
- Karolina Wojciechowska- 4 miejsce, laureat
- Krzysztof Cybulski – 6 miejsce, wyróżnienie
- Jacek Janus- 15 miejsce, wyróżnienie
Ola Cienki (kl.3f), Dominika Gutkowska (kl.3a) i Iga Łukaszewicz (kl. 3a), które zajęły pierwsze miejsce w dzielnicowym konkursie „Rozgrywki wiedzy o Elsnerze”, odebrały z rąk pana burmistrza Sławomira Antonika oraz pani dyrektor Emilii Walczak podziękowania i nagrody.
LAUREACI KONKURSÓW
X DZIELNICOWYCH DNI PAPIESKICH
KONKURS PLASTYCZNY (opiekun: p. A. Michalik)
I miejsce - Alicja Grudowska
III miejsce - Milena Wojciechowska
KONKURS MULTIMEDIALNY (opiekun: p. J. Łucjan)
III miejsce - Kamila Wisłocka i Martyna Siwierska
KONKURS LITERACKI (opiekun: p. I. Szyszkowska)
II miejsce - Dagmara Mariańska
Wyróżnienie - Aleksandra Piasecka
KONKURS RECYTATORSKI (opiekun: p. I. Szyszkowska)
I miejsce - Aleksandra Piasecka
BRĄZOWE MEDALISTKI
W dniach 24.09 – 26.09.2013 r. odbyły się mistrzostwa Dzielnicy Targówek w piłce nożnej dziewcząt . Nasza drużyna pod opieką pani Żanety Chomiuk, w składzie: Piąsta Wiktoria, Pykało Oliwia, Piwko Wiktoria, Mroczek Dominika, Jaskułowska Marzena,Szyperek Klaudia, Ładyńska Anna, Piwowarska Kinga, Bąbik Natalia– zajęła trzecie miejsce wśród gimnazjów. Gratulujemy!
Biegi przełajowe w Parku Bródnowskim
Jak co roku, we wrześniu, w Parku Bródnowskim odbyły się Mistrzostwa Dzielnicy Targówek w ramach eliminacji do WOM, w biegach przełajowych. Naszą szkołę reprezentowało 55 uczniów pod opieką pań: Małgorzaty Koperskiej i Ludmiły Taciak. Zdobyliśmy trzy srebrne medale. W kategorii dziewcząt – Zuzanna Misiak 2h, a wśród chłopców – Aleksander Ornoch 1b i Krystian Wilczyński 2g. Będą reprezentowali Dzielnicę na zawodach Warszawskiej Olimpiady Młodzieży. Gratulujemy sukcesu!

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2012/2013

IX Dzielnicowe Dni Papieskie – kategoria praca literacka: Maria Wiśniewska 2h – I miejsce; kategoria praca multimedialna: Renata Rokicka 3a - III miejsce
Mistrzostwa Dzielnicy w Piłce Nożnej Chłopców- I miejsce, reprezentacja: Patryk Cyranowski 3f – kapitan zespołu, Michał Jura 3f, Michał Starobrat 3f, Patryk Nowiczu 3f, Karol Papież 3g, Maan Fathi 3g, Marcin Skwierzyński 3g, Kamil Foryniarz 2d, Mikołaj Milewski 1f, Michał Grudzień 1f, Artur Szczygielski 1f.
Eliminacje do Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w biegach przełajowych. W zawodach indywidualnych: Krystian Wilczyński 1g – II miejsce, Angelika Chmiel 3e – III miejsce, Zuzanna Misiak 1e – III miejsce. W biegach sztafetowych 10x1000 metrów: w kategorii dziewcząt – II miejsce, reprezentacja: Karolina Strzelec 2g,Zuzia Misiak 1e, Zuzanna Batok 1c, Ola Sieczko 2g, Wiktoria Piwko 2i, Angelika Chmiel 3e,Klaudia Bilkiewicz 3a, Laura Masna 2b, Klaudia Skrobisz 2b, Ola Wichrowska 1f; w kategorii chłopców - II miejsce, zawodnicy: Rafał Kucharski 3e, Krystian Białecki 3a, Jacek Zaperty 3f, Krystian Wilczyński 1g, Kacper Goleń 2d, Karol Paska 3e, Szymon Knosowski 1g, Konrad Gańko 1a, Jarek Witański 1c, Patryk Skupiński 2g.
Mistrzostwa Dzielnicy Targówek w piłce nożnej dziewcząt. III miejsce, reprezentacja w składzie: Angelika Zawistowska, Anna Czajka Joanna Kulik, Wiktoria Piwko, Oliwia Pykało, Wiktoria Piąsta, Klaudia Szyperek Anna Ładyńska (op. p. Ż.Chomiuk). Ogólnopolski Konkurs Fizyczny - Multitest 2012 organizowany przez Centrum Edukacji Szkolnej w Warszawie, Krzysztof Cybulski 2d – VI miejsce, Maks Walewski 3g – VIII miejsce.
Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego MULTITEST 2012. Krzysztof Cybulski 2d - VII miejsce w Polsce. Dyplomy wyróżnienia: Agata Mularska 1d – XIII miejsce, Julita Krawczyk 1d – XIII miejsce, Wiktoria Gronowska 1e – XV miejsce, Grzegorz Domińczak 1d – XV miejsce.
"ZŁOTE PIÓRO 2012"
Dzielnicowy Konkurs Poetycki Młodych Talentów "ZŁOTE PIÓRO 2012". Tegoroczna edycja konkursu, organizowanego przez Szkołę Podstawową nr 28 im. S. Żeromskiego, przebiegała pod hasłem: "Ja i moja rodzina". W kategorii: gimnazjum I miejsce zdobyła uczennica klasy 1d - Dagmara Mariańska.
Maks Walewski, uczeń klasy 3g ZOSTAŁ LAUREATEM. Konkursu Chemicznego organizowanego przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty
Ogólnopolski Konkurs Wokalno - Recytatorski Poezji K.I. Gałczyńskiego pt. „Ojczyzną moją jest muzyka ” uczennica klasy 3a Iza Zięcina zajęła II miejsce w kategorii wokalnej oraz II miejsce w konkursie recytatorskim
3a z Gimnazjum nr 143 została zwycięzcą w konkursie dla gimnazjalistów pod nazwą „Śniadanie z klasą” ogłoszonego przez Pana Sławomira Antonika Zastępcę Burmistrza Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy.
Dzielnicowe Rozgrywki w Piłce Siatkowej Dziewcząt i Chłopców w ramach eliminacji do Warszawskiej Olimpiady Młodzieży W obu kategoriach – chłopców i dziewcząt zajęliśmy drugie miejsca i zdobyliśmy srebrne medale. Oto składy naszych drużyn. Wśród dziewcząt: Joanna Chołuj 3d, Joanna Wrońska 2g, Daria Libera 2d, Ada Podgórczyk 2g, Ola Denis 1d, Sandra Ristovska 1e, Patrycja Norin 1e, Angelika Jaroś 3d, Klaudia Bilkiewicz 3a, Aneta Klemba 3c, Angelika Piotrowska 3c. Wśród chłopców: Artur Bonder 3g, Przemysław Bałuk 3g, Emanuel Ukagba 3h, Cezary Sałasiński 3d, Adrian Pietrzak 3h,Maan Fathi 3g, Kuba Jadach 2, Marcin Skwierczyński 3g, Mateusz Grabiński 3g.
Finał III Otwartego Turnieju Tenisa Stołowego "Targówek 2013". Uczennica naszego gimnazjum Klaudia Mkrtchyan z klasy 1c zajęła pierwsze miejsce.
XXXVI edycja Konkursu Recytatorskiego „Warszawska Syrenka”. Naszą szkołę reprezentowała Aleksandra Piasecka (1d), która zdobyła 3 miejsce oraz Dominika Gutkowska (2a), która otrzymała wyróżnienie.
Urząd Dzielnicy Targówek zorganizował rozgrywki gimnazjalne pod hasłem „Na ratunek”. reprezentowali uczniowie: Klaudia Bilkiewicz , Krystian Białecki (3g), Magda Szypulska, Karol Paska, Dominik Zając(3e), Maria Osińska, Maciej Mitura(3g), Karolina Rutkowska (3h), Justyna Prekiel(3f) . Cenne nagrody przewidziano tylko dla dwóch szkół. Wśród pięciu startujących w zawodach gimnazjów, zajęliśmy II miejsce,
W konkursie „Z chemią za pan brat" laureatami z naszej szkoły zostali:
I miejsce: Maks Walewski,
III miejsce: Kinga Wesołowska

W konkursie „Talenty matematyczne Targówka”:
I miejsce - Krzysztof Cybulski
III miejsce- Maciej Mitura

W konkursie „Młodzi Fizycy Targówka”: I miejsce: Maks Walewski,
III miejsce - Krzysztof Cybulski

KONKURSU Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO EDI PANDA Na 35 uczestników z naszej szkoły 3 osoby otrzymały dyplomy wyróżnienia:
Janus Jacek, klasa 2b - 54punkty, miejsce 7
Tomasz Trojanowski, klasa 1d - 54 punkty, miejsce 7
Karolina Wojciechowska, klasa 2b - 52 punkty, miejsce 9

Miedzygimnazjalnym konkursie fizyczno-chemicznym „Przez zabawę do wiedzy”
uczniowie naszego Gimnazjum zajęli 2 miejsce. Maks Walewski (3g) Krzysztof Cybulski (2d) Dominik Les (2a) Damian Sorbian (1f) Łukasz Chmiel (1f)
Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora Gimnazjum Nr 41, na Ochocie II miejsce. Reprezentanci: Artur Bonder (3g), Przemek Bałuk (3g), Maan Fathi (3g), Czarek Sałasiński (3d), Tomek Rymko (3d) i Łukasz Szot (3d).
Klaudia Bilkiewicz 3a, Renata Rokicka 3a, Damian Kubiak 2d I miejsce w konkursie wiedzy przygotowanym przez Wydział Ochrony Środowiska Dzielnicy Targówek



OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2011/2012

Orły Targówka
Rafał Tarczyński 3a, Aleksandra Sowa 3e, Sylwia Tomaszewska klasa 3d.
Zawody dzielnicowe w piłkę nożną dziewcząt: III miejsce - reprezentacja w składzie: Angelika Zawistowska, Joanna Kulik, Oliwia Pykało, Wiktoria Piwko, Anna Czajka, Aleksandra Sowa, Wioleta Lipka, Dominika Wasilewska (opiekun p. Ż. Chomiuk).
Halowy turniej piłki nożnej z okazji Dni Papieskich: III miejsce drużyna damska (jako jedyna) rywalizując z męskimi drużynami (opieka p. Ż. Chomiuk)
Dzielnicowe eliminacje do WOM-u: Biegi Przełajowe na dystansie 1000m: Jacek Zaperty 2f – II miejsce, Tobiasz Kupis 1d – III miejsce.
Sztafeta przełajowa - dziewczęta II miejsce. Reprezentacja: Klaudia Bilkiewicz 2e, Karolina Baran 3g, Kinga Wesołowska 2d, Oliwia Pykało 1i, Wiktoria Piwko 1i, Laura Masna 1b, Klaudia Milewska 1e, Angelika Chmiel 2e, Natalia Dąbrowska 1i oraz Ola Sieczko 1g.
Biegi i marsze przełajowe z okazji 93. Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę zorganizowane przez Urząd Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy oraz ZHP. W kategorii dziewcząt Oliwia Pykało - III miejsce.
Dzielnicowe rozgrywki dziewcząt i chłopców w tenisie stołowym. Reprezentacja w kategorii dziewcząt - I miejsce, w kategorii chłopców – II miejsce.
Otwarty turniej w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców. W kategorii dziewcząt - II i III miejsce, w kategorii chłopców I miejsce.
Ogólnopolski Konkurs Fizyczny - Krzysztof Cybulski 1d - laureat i zdobywca najwyższej liczby punktów w Polsce (198 pkt). Pozostali laureaci to: Alicja Grudowska 194pkt., Łukasz Brzeziński 192pkt., Kamil Faryniarz 190pkt., Filip Welik 186pkt., Kamil Zybert 182pkt., Emanuel Broda 180pkt. VI Warszawski Konkurs Plastyczny „Urok Świąt Bożego Narodzenia: w kategorii gimnazja: Elżbieta Matulka 1h - II miejsce, Milena Wojciechowska 1h – III miejsce.
XV Edycja Ogólnopolskiego Konkursu „HISTORIA BLISKA” organizowany przez Ośrodek KARTA oraz Muzeum II Wojny Światowej, Urząd m. st. Warszawy oraz Fundację im. Batorego: Diana Wieczorkowska III b – wyróżnienie.
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Kwiaty dla Babci i Dziadka” organizowany przez Krajowe Stowarzyszenie Pomocy Szkole: w kategorii wiekowej 13 – 16 lat: Klaudia Grochowska 2e - I miejsce.
Dzielnicowy Konkurs o Januszu Korczaku: Natalia Ciastek – II miejsce, Aneta Zwalińska – III miejsce, Klaudia Dink – III miejsce
III Ogólnopolski Konkurs Wokalno – Recytatorski Poezji K.I. Gałczyńskiego „Ojczyzną moją jest muzyka”: Paulina Godlewska - I miejsce, Izabela Zięcina - III miejsce.
Dzielnicowe eliminacje do Warszawskiej Olimpiady Młodzieży: I miejsce reprezentacja dziewcząt: Zuzia Karaś 3c, Natalia Matulka 3F, Natalia Boryszewska 3C, Joanna Chołuj 2D, Joanna Wrońska 1D, Daria Libera 1D, Natalia Dąbrowska 1I oraz Angelika Jaroś 2D.
Międzyszkolne Dni Kultury, organizowane przez LO im. Lisa Kuli. Motywem przewodnim było hasło: „Każdy człowiek jest wszechświatem”: w kategorii wokalnej: Paulina Godlewska 3d - I miejsce, w konkursie recytatorskim: Izabela Zięcina 2a - II miejsce.
Dzielnicowy Turniej Piłki Siatkowej. Reprezentacja chłopców w składzie: Artur Bonder, Emanuel Ukagba, Cezary Sałasiński, Rafał Pękalski, Wiktor Kubiak, Marcin Filipek, Przemysław Bałuk, Maan Fathi – II miejsce w dzielnicy.
IX Międzyszkolny Konkurs „Fotografujemy zjawiska fizyczne” pod patronatem Burmistrza Dzielnicy Targówek m. st. Warszawy. W kategorii doświadczenie fizyczne: Nikola Kwiatkowska 2c - I miejsce.
W kategorii obserwacja zjawiska fizycznego za „Zjawiska w kropli wody”: Gabriela Trepkowski 1D - I miejsce.
W kategorii fotografia artystyczna zjawiska fizycznego za „Odbicie światła”: Karolina Rutkowska 2H - II miejsce.
W kategorii fotografia artystyczna zjawiska fizycznego za pracę „Pietruszka pod lupą”: Marianna Glamkowska 3E - wyróżnienie
Dzielnicowe Eliminacje do Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w pływaniu. W kategorii dziewcząt: I miejsce - Reprezentacja: Martyna Sommer, Milena Wojciechowska, Kasia Czarnecka, Alicja Poradzińska, Klaudia Bilkiewicz, Paulina Pisarek, Anna Makarewicz i Ada Jończyk.
W kategorii chłopców: I miejsce- Reprezentacja: Mikołaj Raźniak, Kacper Goleń, Kuba Jadach, Michał Bielański, Adrian Pietrzak, Bartłomiej Wiśniewski, Michał Kalbarczyk oraz Kuba Matak i Karol Rumianek.
Warszawski Konkurs Historyczny „Z krwi naszej powstanie Warszawa, aby wiecznie żyć”: Agata Rusztyn 3f – II miejsce.
Turniej Tenisa Stołowego TARGOWEK 2012. Wiktoria Pilińska kl III e – I miejsce, Michał Klimkiewicz kl II h – II miejsce, Wioletta Wiśniewska kl III a – III miejsce (opieka Małgorzata Koperska i Żaneta Chomiuk).
Zawody w dwuboju - dzielnicowe eliminacje do Warszawskiej Olimpiady Młodzieży. W kategorii dziewcząt: Wioletta Komuda, Anna Makarewicz, Marta Ługowska, Paulina Pisarek i Paulina Karczewska - III miejsce. W kategorii chłopców: Jakub Jadach, Kacper Goleń, Mikołaj Raźniak, Maan Fahti, Mateusz Grabiński i Jakub Matak – II Opieka: Ludmiła Taciak.
Konkurs Fizyczny L w i ą t k o 2012: Maks Walewski (IIg), Filip Welik (Id) i Krzysztof Cybulski (Id) zostało laureatami honorowego tytułu zwycięzcy "taon" Polsko-Ukraińskiego Konkursu Fizycznego L w i ą t k o 2012.
Mistrzostwa Dzielnicy w Lekkiej Atletyce
W klasach młodszych:
W biegu na 100m - Zaperty Jacek kl. 2f – I miejsce,
W biegu na 300m - Ewa Kałczewska kl. 1i – IIImiejsce,
W sztafeta chłopców 4 x100m - II miejsce Jacek Zaperty 2f, Jakub Patyna 1b, Marcin Skwierczyński 2g, Mateusz Graliński.
W klasach starszych:
w biegu na 100m - Zuzia Karaś (3c) - I miejsce,
w biegu na 800m - Filip Zalega (3h) - I miejsce,
w skoku w dal - Rafał Pękalski (3e) - I miejsce ,
w biegu na 200m - Justynia Urbaniak (3a) - II miejsce,
w biegu na 400m - Kinga Wesołowska (2d) - II miejsce,
w skoku wzwyż - Marta Ługowska (3d)- II miejsce,
sztafeta olimpijska dziewcząt - Kinga Wesołowska 2d, Justyna Urbaniak 3a, Sylwia Tomaszewska 3d, Małgorzata Oleksicka-Baran 3a – III miejsce,
sztafeta Olimpijska chłopców Skupiewski Patryk (1g), Skwierczyński Mateusz (2g), Marowelt Rafał 2f, Pękalski Rafał 2g - III miejsce.
Opiekunowie: Małgorzata Kwiatek, Tomasz Rakowski, Agnieszka Łagoszyn, Jolanta Koch.
III Międzyszkolny Konkurs Historyczno-Literacki pt." II wojna światowa w dziejach mojej rodziny" Edyta Ługowska 2e - wyróżnienie.
Ogólnopolski konkurs „HISTORIA POLSKI HYMNEM PISANA” Laureaci: Karol Łęgowski, Agata Rusztyn, Zuzanna Bazylak, Marianna Glamkowska- Saqdy i Izabella Zięcina.
XLV Warszawska Olimpiada Młodzieży w Lekkiej Atletyce.
w biegu na 100 m - Zuzia Karaś (kl.3c) IIImiejsce.
w biegu na 100 m - Jacek Zaperty (kl.2f) IImiejsce
Opiekunowie: Małgorzata Kwiatek i Jolanta Koch.
Turniej Piłki Siatkowej dla Chłopców o Puchar Dyrektora Gimnazjum Nr 41. Artur Bondar 2g, Przemek Bałuk 2g, Paweł Miszczak 2g, Radek Kolago 2d i Czarek Sałasiński 2d - I miejsce
Dzielnicowy Konkurs Fizyczno-Chemiczny
Opieka: Ewa Sikora. Sylwia Tomaszewska (kl. III d), Rafał Tarczyński (kl. III a), Maks Walewski (kl. II g), Krzysztof Cybulski (kl. I d), Filip Welik (kl. I d) - I miejsce.
V Międzyszkolny Konkurs Słoneczny.
W kategorii praca artystyczna: Gabriela Trepkowska 1d, Karolina Brodecka 2e – II miejsce, Kinga Wesołowska 2d, Iga Pawęcka 2h – III miejsce, Anna Dąbrowska 2e, Paulina Górtatowska 3f - wyróżnienie
W kategorii „Nauka i technika”: Paulina Olborska 2f – II miejsce, Justyna Prekiel 2f – III miejsce, Klaudia Dink 3f - wyróżnienie
Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego – PANDA Paulina Pisarek, Kamil Rzeszutek - V miejsce, Krzysztofa Cybulskiego, Mateusza Rudnickiego, Karolinę Wojciechowską, Alicję Majtykę, Radosława Kolago, Krzysztofa Badurka - wyróżnienie
Konkurs "Z klasy do kasy”
Opiekun: Agata Morawik.
Michała Zaniewskiego 3d, Pawła Ługowskiego 3d, Szymona Murackiego 3d, Jakuba Lesiaka 3d - 68 miejsce na 7042 drużyn półfinał wojewódzki 10 miejsce.
XVIII Międzyszkolny konkurs Wokalno-muzyczny Debiuty 2012 Iza Zięcina kl.II a – II miejsce, Paulina Godlewska III d – III miejsce
Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Janie Pawle II Klaudia Bilkiewicz 2a - 12 miejsce, Renata Rokicka 2a - 13 miejsce, Michał Sochocki 3h -19 miejsce, Mikołaj Raźniak 1f - 20 miejsce, Izabela Zięcina 2a - 22 miejsce, Patrycja Pawłowska klasa 1g - 22 miejsce.
III Międzyszkolny Konkurs Historyczno-Literacki pt." II wojna światowa w dziejach mojej rodziny" Edyta Ługowska 2e - wyróżnienie.
Ogólnopolski konkurs „HISTORIA POLSKI HYMNEM PISANA” Laureaci: Karol Łęgowski, Agata Rusztyn, Zuzanna Bazylak, Marianna Glamkowska- Saqdy i Izabella Zięcina.
XLV Warszawska Olimpiada Młodzieży w Lekkiej Atletyce.
w biegu na 100 m - Zuzia Karaś (kl.3c) IIImiejsce.
w biegu na 100 m - Jacek Zaperty (kl.2f) IImiejsce
Opiekunowie: Małgorzata Kwiatek i Jolanta Koch.
Turniej Piłki Siatkowej dla Chłopców o Puchar Dyrektora Gimnazjum Nr 41. Artur Bondar 2g, Przemek Bałuk 2g, Paweł Miszczak 2g, Radek Kolago 2d i Czarek Sałasiński 2d - I miejsce
Dzielnicowy Konkurs Fizyczno-Chemiczny
Opieka: Ewa Sikora.
Sylwia Tomaszewska (kl. III d), Rafał Tarczyński (kl. III a), Maks Walewski (kl. II g), Krzysztof Cybulski (kl. I d), Filip Welik (kl. I d) - I miejsce.
V Międzyszkolny Konkurs Słoneczny.
W kategorii praca artystyczna: Gabriela Trepkowska 1d, Karolina Brodecka 2e – II miejsce, Kinga Wesołowska 2d, Iga Pawęcka 2h – III miejsce, Anna Dąbrowska 2e, Paulina Górtatowska 3f - wyróżnienie
W kategorii „Nauka i technika”: Paulina Olborska 2f – II miejsce, Justyna Prekiel 2f – III miejsce, Klaudia Dink 3f - wyróżnienie Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego – PANDA
Paulina Pisarek, Kamil Rzeszutek - V miejsce, Krzysztofa Cybulskiego, Mateusza Rudnickiego, Karolinę Wojciechowską, Alicję Majtykę, Radosława Kolago, Krzysztofa Badurka - wyróżnienie
Konkurs "Z klasy do kasy”
Opiekun: Agata Morawik.
Michała Zaniewskiego 3d, Pawła Ługowskiego 3d, Szymona Murackiego 3d, Jakuba Lesiaka 3d - 68 miejsce na 7042 drużyn półfinał wojewódzki 10 miejsce.

XVIII Międzyszkolny konkurs Wokalno-muzyczny Debiuty 2012 Iza Zięcina kl.II a – II miejsce, Paulina Godlewska III d – III miejsce
Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Janie Pawle II Klaudia Bilkiewicz 2a - 12 miejsce, Renata Rokicka 2a - 13 miejsce, Michał Sochocki 3h -19 miejsce, Mikołaj Raźniak 1f - 20 miejsce, Izabela Zięcina 2a - 22 miejsce, Patrycja Pawłowska klasa 1g - 22 miejsce.


OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2010/2011

IV Międzyszkolny Konkurs Słoneczny - kategoria praca artystyczna: Ewa Perkowska 3g - I miejsce, Piotr Fatyga 1b – II miejsce, Małgorzata Milewska 3c – III miejsce, Paulina Olborska, Aleksandra Galus, Mateusz Smyk, Grzegorz Dyksowski wyróżnienia kategoria nauka i technika: Patrycja Masłowska 1b - II miejsce, Adrian Zienkiewicz 2a, Sandra Bladosz 3c – III miejsce, Renata Rokicka, Justyna Urbaniak, Małgorzata Olesicka – Baran, Cezary Staszek - wyróżnienia (op. p. Ewa Sikora i Renata Sztyrak)
Międzyszkolny konkurs plastyczny "Śladami pielgrzymek Jana Pawła II - moje wspomnienia o papieżu" - Alicja Majtyka 2c, Dominika Krupińska 2c, Patrycja Placzki 2c - II miejsce (op. p. A. Michalik)
Ogólnopolski Konkurs Historyczny "Z ziemi włoskiej do Polski - poznajemy wspólnie historię Mazurka Dąbrowskiego" - kategoria plastyczna: Patrycja Kazana 3a, Igor Zawisza 3d - laureaci, kategoria prezentacja multimedialna: Zuzanna Bazylak 1h - laureat
Zertifikat Deutsch B1 (egzamin Instytutu Goethego na poziomie matury podstawowej) - Rafał Cybulski, Anna Goryszewska, Dorota Goryszewska, Bartosz Kamiński, Małgorzata Mitura, Joanna Pawlak, Dawid Rola, Krzysztof Sujak i Wiktoria Warda (op. p. Agata Parzonko)
"II Szkolne Mistrzostwa Łodzi w PETANQUE" - Michał Zaniewski 2d i Bartosz Nawrot 3h - I miejsce, Paweł Ługowski 2d i Mateusz Zwitek 2f - III miejsce
Międzyszkolny Turniej Piłki Siatkowej Dzielnicy Ochota - reprezentacja chłopców - I miejsce, Hubert Waśkiewicz 3e - tytuł zawodnika turnieju (op.p. Marka Kręcika)
51 Turniej piłki nożnej dziewcząt "Gramy o złotą piłkę" – drużyna: Angelika Zawistowska, Justyna Urbaniak, Małgorzata Łączyńska, Anna Czajka, Angelika Piotrowska, Agata Łuczak, Natalia Boryszewska, Kinga Migdalska - III miejsce (op. p. Żaneta Chomiuk)
Dzielnicowy konkurs "Z chemią za pan brat" - Aleksander Pawłowski 3c - I miejsce, Kinga Gumowska 3f - III miejsce, Kamila Tomaszewska 3c - wyróżnieni
Dzielnicowy konkurs "Talenty matematyczne Targówka" - Sylwia Tomaszewska 2d - II miejsce
Międzyszkolny konkurs "Maska 2011" - Zespół Teatralny Esperanca - I miejsce Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego dla Gimnazjalistów - Klaudia Zalewska 3b - tytuł finalistki (op. p. Agata Parzonko - Glinka)
Dzielnicowe zawody w dwuboju - reprezentacja dziewcząt: Ola Stefaniak 3e, Marta Ługowska 2d, Marta Wilusz 2d, Klaudia Zalewska 3b - I miejsce, reprezentacja chłopców: Mariusz Januszek 3c, Bartosz Nawrot 3h, Grzegorz Dyksowski 1e i Marcin Piotrowski 3h - II miejsce.
Zawody w Pływaniu o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół im. Piotra Wysockiego - reprezentacja: Ola Stefaniak 3e, Mariusz Januszek 3c, Igor Zawisza 3d, Michał Bielański 1d - I miejsce.
Mistrzostwa Dzielnicy w Pływaniu - reprezentacja: Michał Bielański 1d, Grzegorz Dyksowski 1e, Kuba Matak 2g, Bartek Wiśniewski 2c, Mariusz Januszek 3c, Igor Zawisza 3d - I miejsce; reprezentacja: Ola Kalińska 1g, Iga Cesek - Czeszek 1g, Anna Makarewicz 2g, Ada Jończyk 2f, Paulina Pisarek 2d, Agata Rusztyn 2f, Ola Stefaniak 3e - I miejsce
Konkurs Recytatorski Warszawska Syrenka - etap dzielnicowy - Krzysztof Zięcina 3b - III miejsce, Bartosz Orzewski 3a i Iga Pawęcka 1h. - wyróżnienia
Otwarty Turniej Tenisa Stołowego - kategoria dziewcząt 13 - 15 lat: - Karolina Gołaszewska 3e - I miejsce, Wiktoria Pilińska 2e - II miejsce, Wioletta Wiśniewska 2a - III miejsce; kategoria chłopców 13 - 15 lat: Daniel Klimkiewicz 2h - I miejsce, Filip Karasiewicz 3f - II miejsce; kategoria chłopców 16 - 18 lat: Norbert Częścik 3e - II miejsce (op. p. Małgorzata Koperska)
Międzyszkolny konkurs Fotografujemy Zjawiska Fizyczne - kategoria: doświadczenie fizyczne: Patrycja Kazana 3a - I miejsce; kategoria: obserwacja zjawiska fizycznego: Karolina Guzewska 3i - II miejsce, Patrycja Kazana 3a, Urszula Skolimowska 3h, Natalia Gapys 3e, Aleksandra Stefaniak 3e - wyróżnienie; kategoria: zdjęcie artystyczne zjawiska fizycznego Jakub Pigul 3f - II miejsce, Sandra Łukasik 3a - III miejsce, Karolina Guzewska 3i. - wyróżnienie
Dzielnicowe Zawody w Piłce Siatkowej - drużyna chłopców - Hubert Waśkiewicz, Dominik Piotrowski, Seweryn Ślesicki, Artur Bonder, Michał Trębicki, Marcin Piotrowski Emanuel Ukagba, Sebastian Jankowski - II miejsce (op. p. Marek Kręcik) drużyna dziewcząt: Asia Chołuj, Natalia Gapys, Natalia Matulka, Zuzia Karaś, Klaudia Bogdanowicz, Karolina Kowalczyk, Monika Cichocka, Zuzia Wirtek - I miejsce (op. p. Ludmiła Taciak)
Mistrzostwa Warszawy w Piłce Siatkowej - drużyna dziewcząt: Asia Chołuj, Natalia Gapys, Natalia Matulka, Zuzia Karaś, Klaudia Bogdanowicz, Karolina Kowalczyk, Monika Cichocka, Zuzia Wirtek - V miejsce (op. p. Ludmiła Taciak)
Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego Olimpus 2011 - Kamil Rzeszutek 2e - V miejsce, Adrian Ali 3c - IX miejsce, Magda Smolak 3c - IX miejsce, Paulina Pisarek 2b - X miejsce
Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego Multitest - Kamil Rzeszutek 2e - VIII miejsce, Krzysztof Badurek 2e - X miejsce, Małgorzata Ostrowska 2f - XIII miejsce, Radosław Kolago 2e - XIV miejsce
Dzielnicowy konkurs literacki "Złote pióro" - Bartosz Orzewski 3a - I miejsce, Marta Łopacińska 2e - III miejsce, Diana Wieczorkowska 2b - III miejsce
Dzielnicowy konkurs językoznawczy "Moda na polski" - Sylwia Teklińska 2g - II miejsce
Wojewódzki konkurs na najpiękniejszą rodzinną szopkę bożonarodzeniową - Kacper Radzki 1e - III miejsce
II Otwarty Turniej Piłki Siatkowej - drużyna dziewcząt I miejsce, drużyna chłopców I miejsce (op. p. M. Kręcik)
Międzyszkolny konkurs "Śladami wielkich Polaków" - Artur Chciałowski 2b - II miejsce, Ewa Kieliszczyk - III miejsce
Dzielnicowy Turniej Tenisa Stołowego - drużyna dziewcząt: Karolina Gołaszewska 3e, Wioletta Wiśniewska 2a, Monika Cichocka 3e - II miejsce, drużyna chłopców: Artur Baradziej 1a, Norbert Częścik 3f, Daniel Klimkiewicz 2h - III miejsce (op. p. Małgorzata Koperska)
VIII Międzyszkolny Turniej Jednego Wiersza "Pytajnik" - Bartosz Orzewski 3 - II miejsce (nie przyznano miejsca I), Krzysztof Zięcina 3b, Agata Pętkowska 2b - wyróżnienia (op. Agnieszka Gonciarz, p. Monika Marcinowska oraz p. Agnieszka Kwaśnicka)
III Otwarty Turniej Koszykówki Targówek 2010 - drużyna: Bartosz Kamiński, Seweryn Ślesicki, Kamil Milej, Tomasz Jędruszczak, Artur Chciałowski - III miejsce (op. p. Marek Kręcik)
Dzielnicowy konkurs recytatorski "Jan Paweł II - obrońca świętości" - Agata Pętkowska 2b - I miejsce, Karol Łęgowski 2b - II miejsce
Dzielnicowe rozgrywki w piłkę koszykową dziewcząt - drużyna: Zuzanna Wirtek, Olga Kolęda, Paulina Widlak, Natalia Gapys, Monika Cichocka, Klaudia Bogdanowicz, Karolina Kowalczyk - III miejsce (op. p. Małgorzata Koperska i Żaneta Chomiuk)
Dzielnicowe Zawody w Biegach Przełajowych - kategoria chłopców rocznik 97 - Jacek Zaperty 1f - I miejsce, kategoria dziewcząt rocznik 95 - Weronika Brzeska 3d - I miejsce, kategoria chłopców rocznik 95 Adrian Kościesza 3f - II miejsce
Biegi przełajowo - sztafetowe - sztafeta chłopców: Adrian Kościesza 3f, Mariusz Januszek 3c, Dominik Laszczka 3c, Tomek Jędruszczak 3b, Jarek Górecki 3b, Maciej Frankowski 2c, Jakub Lesiak 2d, Jacek Zaperty 1f, Rafał Cybulski 3b, Hubert Waśkiewicz 3e - I miejsce, sztafeta dziewcząt: Weronika Brzeska 3d, Angelika Chmiel 1e, Marta Wikusz 2d, Klaudia Bilkiewicz 1a, Małgorzata Olesicka - Baran 2a, Natalia Malesa 3e, Klaudia Zalewska 3b, Wiktoria Warda 3b, Ania Goryszewska 3b, Karolina Gołaszewska 3e - II miejsce.
Warszawski konkurs historyczny "Oni szli Szarymi Szeregami do wolnej Polski" - kategoria fotograficzna - Aleksandra Książek 3a - I miejsce (op. p. Mateusz Puchowski)
Mistrzostwa Mazowsza Juniorów w Karate OYAMA - Krzysztof Sujak 3b - I miejsce w KUMITE w walkach, III miejsce w KATA w technice

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2009/2010

  Międzyszkolne Dni Kultury "Poezja dźwięków" - konkurs recytatorski - Anna Kamińska 3b - I miejsce (op. p. D. Strzygocka), konkurs instrumentalny - Artur Myszkowski. 3d - II miejsce (op. p. G. Lewicka), konkurs teatralny - Szkolna Grupa Teatralna "Esperanca" - I miejsce (op. p. E. Szadejko), konkurs poetycki - Weronika Rosłon 3h - I miejsce, Klaudia Jeziorska 3h - III miejsce (op. p. A. Kwaśnicka), konkurs plastyczny - Maria Buczek 3 - III miejsce, Magdalena Skóra 3h - wyróżnienie (op. p. A. Michalik), prezentacja multimedialna - Kinga Gumowska 2f - III miejsce (op. p. J. Łucjan)
  Międzyszkolny konkurs "Stop uzależnieniom - Aleksandra Warchoł 2a - II miejsce, Paulina Widlak 2a - wyróżnienie.
  Międzyszkolny konkurs "Powstanie Warszawskie - Pamiętamy"
kategoria literacka - Anna Pruszanowska 3i - II miejsce, Anna Makarewicz 1g - III miejsce
  Międzyszkolny Konkurs historyczno - literacki "Powstanie Warszawskie w oczach młodego człowieka"
Kategoria - konkurs literacki "Kartka z pamiętnika" - Paulina Widlak kl. 2a - I miejsce, Katarzyna Grudziąż 3i - III miejsce
Kategoria - fotografia - Marta Liszewska 3e - I miejsce, Monika Pogroszewska 3i - wyróżnienie
Kategoria - praca plastyczna - Paula Baranowska 3a - II miejsce, Marta Ziółkowska 3b - wyróżnienie
Kategoria - prezentacja multimedialna - Marcin Fejcher 3h - wyróżnienie
  VI Dzielnicowe Dni Papieskie
konkurs recytatorski - Marta Liszewska 3e - II miejsce, Weronika Rosłon 3h - III miejsce
konkurs multimedialny - Ada Pietrzak 3g - II miejsce, Kinga Olaczek 3a III miejsce
konkurs plastyczny - Paulina Widlak 2a - wyróżnienie.
  Zawody Dzielnicowe w tenisie stołowym Kamil Perkowski 3a, Cezary Przestrzelski 2e, Norbert Częścik 2f - III miejsce
Ewa Jastrzębska 2d, Monika Cichacka 2e, Karolina Gołaszewska - II miejsce
  Mikołajkowe zawody w pływaniu
kategoria dziewcząt roczników '95/'96 - Gabrysia Witkowska 2c - II miejsce
kategoria dziewcząt roczników '94 - Anna Gągalska z 3j - I miejsce
kategoria chłopców rocznika '95/'96 - Mariusz Januszek 2c - IIImiejsce
W roczniku '94 Bartosz Stępień 3c, Dagomir Cibor 3c - II miejsce
  Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Burmistrza Dzielnicy Targówek
dziewczęta zajęły trzy pierwsze miejsca (opiekunowie: p. M.Kwiatek i p.H.Kruszewska). chłopcy zajęli I i III miejsce (p. M. Kręcik).
Najlepsza zawodniczka turnieju - Klaudia Bogdanowicz 2i,
Najlepszy zawodnik - Sebastian Gambrych 3d.
  Dzielnicowe rozgrywki w piłkę koszykową dziewcząt - reprezentacja dziewcząt - 2   Międzyszkolne zawody sportowe z okazji Dni Papieskich Adam Jastrzębski 2c - skok w dal – II miejsce, Rafał Pękalski 1e – rzut piłką lekarską – II miejsce, Kamila Pawłowska 3e – rzut piłką lekarską – II miejsce, Paulina Piskorek 3b – skok w dal – III miejsce. (opiekun Żaneta Chomiuk)
Dzielnicowe rozgrywki w piłkę nożną dziewcząt - drużyna: Paulina Bednarska 3b, Karolina Urbaniak 3e, Kamila Pawłowska 3e, Paulina Piskorek 3b, Dominika Skowroń 2h, Paulina Kopeć 3e, Justyna Urbaniak 1a, Paulina Widlak 2a, Alicja Woźniak 3i, Natalia Mroczek 3b, Sylwia Szymul 3e - 3 miejsce (opiekun p. Żaneta Chomiuk)
  Dzielnicowe sztafetowe biegi przełajowe (10x1000m.) - drużyna: Adrian Kościesza 2f, Dominik Laszczka 2c, Mariusz Januszek 2c, Dogomir Cibor 3i, Rafał Roman 3d, Tomasz Jędruszczak 3h, Patryk Cychowski 3e, Rafał "Ryba" Cybulski 2b, Hubert Waśkiewicz 2e, Łukasz Kabaciński 3c. - I miejsce (opiekun p. Ludmiła Taciak, p. Marek Kręcik)
  Dzielnicowe biegi indywidualne - Adrian Kościesza 2f - I miejsce, Marcin Dworzański 2h - II miejsce, Ola Żurawska 2c - II miejsce (opiekun p. Ludmiła Taciak, p. Marek Kręcik)

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2008/2009

  - Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy EDI 2009 z języka angielskiego - Weronika Rawska 1c - 2 miejsce, Dominika Mazurek 2h - 2 miejsce, Rafał Cybulski 2i - 3 miejsce, Piotr Horodecki 2h - 3 miejsce, Dominik Laszczka 1c - 4 miejsce, Bartosz Orzewski 1a - 5 miejsce, Bartosz Walewicz 1c - 5 miejsce, Anna Pruszanowska 2i - 5 miejsce, Michał Sobczyk 1c - 5 miejsce.
   - Talenty Matematyczne Targówka - Michał Biedrzycki - I miejsce, Joanna Klatowicz – I miejsce, Sebastian Czerwiński - II miejsce, Kamil Mądry - II miejsce
   - Warszawski Konkurs Historyczny "Udział społeczeństwa Pragi w walce o niepodległość w latach II wojny światowej W kategorii wiersz: Maciej Zaniuk 3d - II miejsce, Adrian Olewiński 3g - III miejsce. W kategorii praca literacka Karina Brdak 3d III miejsce.
  - VI edycja wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego Polskiej Poezji Patriotycznej "Witaj majowa jutrzenko" - Karina Brdak 3d - finalistka
  - Międzyszkolny turniej historyczny wiedzy o twórcach Konstytucji 3 majowej - Paweł Kaczmarski - 2d – II miejsce.
   - Międzyszkolny konkurs "Matematyczne Rozrywki" - Dominik Grabowski, Bartłomiej Hilarczuk II miejsce, Mariusz Szewczyk, Kamil Mądry III miejsce
   - Certyfikat z języka niemieckiego Fit in Deutsch 2. - Paweł Godleś, Paweł Stroiński, Paweł Czubak, Michał Batok, Łukasz Jasiński
  - XV Międzyszkolny Konkurs Zespołów Teatralnych im. Piotra Grabowskiego MASKA 2009 Szkolna Grupa Teatralna "Esperanca" - I miejsce, za grę aktorską - Wiktoria Warda 1b, Katarzyna Grudziąż 2i - wyróżnienie
   - Wojewódzki Przegląd Zespołów Teatralnych MINIMAKS 2009 - "Esperanca" - III miejsce, Katarzyna Grudziąż 2i - wyróżnienie indywidualne
  - Turniej piłki halowej o puchar Dyrektora Zespołu Szkół nr 12 im. Olimpijczyków Polskich. - reprezentacja dziewcząt: Bednarska Paulina 2b, Pawłowska Kamila 2e, Skowroń Dominika 2j, Woźniak Alicja 2h, Mroczek Natalia 2b, Kopeć Paulina 2e, Piskorek Paulina 2b, Urbaniak Karolina 2e, Widlak Paulina 1a (opiekun p. Ż. Chomiuk)
  - Międzyszkolny Konkurs Czytelniczy "Targówek - moja mała Ojczyzna" - Anna Goryszewska - III miejsce,Mateusz Kryczka, Krzysztof Jabłoński - wyróżnienie
  - Wojewódzki konkurs plastyczny "Impresje plastyczne inspirowane muzyką i tańcem mniejszości narodowych w Polsce" Monika Zaborowska kl. IIIg - wyróżnienie
  - Wojewódzki konkurs fotograficzny "Śladami mniejszości narodowych w Warszawie i na Mazowszu - Anna Modzelewska - I miejsce, Krzysztof Jabłoński kl. IIIc - III miejsce
   - XXXII Konkurs Recytatorski "Warszawska Syrenka". Krzysztof Zięcina 1b, Karina Brdak 3d – wyróżnienia
   - Dzielnicowy konkurs chemiczny "Z chemią za pan brat" - Mariusz Szewczyk – II miejsce, Mateusz Kryczka – III miejsce, Monika Zaborowska - wyróżnienie
  - Dzielnicowy Konkurs Plastyczny pt. 350 - rocznica wyprawy Hetmana Stefana Czarnieckiego do Danii - Anna Rajewska 2i – III miejsce, Ruth Adamska 2a, Joanna Idzik 2h - wyróżnienia.
  - I Ogólnopolski Konkurs Ortograficzny "Liga Ortograficzna" - Wiktoria Woźniak 3g, Michał Ciemiński 2d - laureaci etapu wojewódzkiego.
  - Międzyszkolne Dni Kultury pod hasłem: "Spotkania na krańcach baśni" - Agnieszka Leputa 1c (op. p. A. Drej) - II miejsce w konkursie na prezentację multimedialną, Cezary Staszek 1a (op. p. M Marcinowska) - II miejsce w konkursie literackim, Krzysztof Zięcina 1b (op. p. A. Drej) - I miejsce w konkursie recytatorskim, "Esperanca" (op. p. A. Drej, p. E. Szadejko) - I miejsce w konkursie teatralnym, Marcin Ołdakowski 3g (op. p. A.Michalik) - I miejsce w konkursie plastycznym, Monika Zaborowska 3g (op. p. A. Michalik) - II miejsce w konkursie plastycznym, Joanna Makarewicz 3g (op.p. A. Michalik) - III miejsce w konkursie plastycznym
   - Ogólnopolska olimpiada języka angielskiego OLIMPUS - Mateusz Kryczka 3c - 7 miejsce, Paulina Ziemkiewicz 3c - 7 miejsce, Mariusz Szewczyk 3c - 7 miejsce, Katarzyna Cywińska 3c 10 miejsce
  - Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego Multitest - Anna Pruszanowska 2i - 12 miejsce, Paulina Ziemkiewicz 3c - 12 miejsce, Katarzyna Cywińska 3c - 13 miejsce, Mateusz Kryczka 3c - 14 miejsce, Kamil Kołodziński 2h - 15 miejsce
- Konkurs historyczny "Irena Sendler - Matka Dzieci Holocaustu" - Paulina Ziemkiewicz - Jankowska 3c - I miejsce, Diana Rychlica 3d - II miejsce, Marta Grzyniewska 3d - III miejsce, Magdalena Kulma 3d - wyróżnienie (opiekun p. B. Stefańska, p. Marcin Szawiel).
  - Mikołajkowe Zawody w Pływaniu. W kategorii dziewcząt rocznika 94/95 Anna Gągalska 1j – I miejsce, Magda Skóra z 2c - III miejsce. W roczniku 93 Anna Dydio 3b - I miejsce, Joanna Makarewicz 3g - III miejsce W kategorii chłopców rocznika 94/95 Mariusz Januszek 1c – III miejsce, w roczniku 93 Łukasz Jasiński z 3b – I miejsce, Maciej Procajło 3c III miejsce (opieka p. Ludmiła Taciak)
   - Zawody gminne w tenisie stołowym. - Karolina Gołaszewska 1e, Dominika Graś 2b, Monika Cichocka 1f. - II miejsce. Mateusz Pudzianowski 3b, Norbert Smoliński 1a, Jarek Klóziak 1e - III miejsce.
   - Międzyszkolny konkurs "90 rocznica odzyskania niepodległości przez Polskę". Beata Gorczyńska, Dominika Pietrucha, Natalia Izdebska, Marta Stańczyk i Kasia Cywińska z klasy 3c - I miejsce w kategorii praca zbiorowa (opiekun p. B. Stefańska)
- V Dzielnicowe Dni Papieskie - Szymon Bębenek 3c - I miejsce w konkursie recytatorskim, Katarzyna Rosłon 3b - III miejsce w konkursie literackim, Karol Grabowski 2h - II miejsce, Piotr Horodecki 2h - III miejsce w konkursie plastycznym
   - II Parada Historyczno - Militarna Państwa Polskiego – przedstawiciele szkoły - III miejsce w kategorii grupy (opiekun p. Edyta Gierlich - Kowalczyk, p. Agata Morawik)

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2007/2008

   - Dzielnicowy Konkurs Gazetek Szkolnych - "GimBart143" - I miejsce (opiekun Anna Golba)
   - Warszawski Konkurs Matematyczny "Wstęga Mobiusa" - Piotr Cieśla kl. 1d - laureat (opiekun p. Nina Siedlecka)
   - Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy (jęz. angielski) Panda 2007/2008 - Ewa Jankowicz 2c - 7 miejsce, Mateusz Kryczka 2c - 7 miejsce, Paulina Ziemkiewicz 2c - 7 miejsce, Alan Górski 3i, - 7 miejsce, Kamil Kołodziński 1h - 9 miejsce, Natalia Izdebska 2c - 10 miejsce (opiekun Anna Trykowska)
   - Międzyszkolny Konkurs Wokalno - Muzyczny "Debiuty" - Zespół "Kontra Plus"– I miejsce (opiekun Grażyna Lewicka)
   - międzyszkolny konkurs recytatorski "Pudełko zwane wyobraźnią" - Kamil Kołodziński Ih - I miejsce, Filip Kurkowski IIIc - II miejsce, Magdalena Czerwińska IIIe - III miejsce
   - międzyszkolny konkurs teatralny "Pudełko zwane wyobraźnią" - zespół "Integra" - I miejsce (opiekun p. Aurelia Drej)
   - dzielnicowy konkurs "Talenty matematyczne Targówka" - Piotr Cieśla 1d– II miejsce (wśród klas 1), Kamil Mądry 2c– I miejsce, Mateusz Wargocki 2e– II miejsce, Joanna Klatowicz 2c– III miejsce (wśród klas 2), Paweł Redzyński 3f– III miejsce (wśród klas 3)
   - dzielnicowy konkurs plastyczny pt. "Moja ulubiona dyscyplina sportu" - Anna Chmielnicka z kl. 2b - II miejsce, Angelika Dobrowolska kl. 3d - II miejsce, Monika Kostrzewa kl. 2b - III miejsce (opiekun p. Arkadiusz Michalik)
   - turniej o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Nr 12 w piłce halowej dziewcząt - drużyna w składzie: Klaudia Grodzka - 3i, Karolina Grodzka - 3i, Monika Niechciał - 3i, Agata Kałużyńska - 3d, Aleksandra Królikowska - 3e, Malwina Maliszewska - 3g, Paulina Bednarska - 1b, Paulina Kopeć - 1e, Karolina Urbaniak - 1e – I miejsce (opiekun p. Żaneta Chomiuk)
   - międzyszkolny konkurs "Targówek - moja mała Ojczyzna" kategoria praca literacka - Kamil Kołodziński 1h - I miejsce, Joanna Klatowicz 2c, Justyna Kubicka 2c - wyróżnienie (opiekun p. Anna Golba)
   - dzielnicowe zawody w piłce siatkowej dziewcząt - drużyna - III miejsce (opiekun p. Ludmiła Taciak)
   - zawody pływackie szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół im. Piotra Wysockiego:
sztafeta 4x50 stylem dowolnym - Maciej Ślendakowski 3g, Katarzyna Malinowska 3h, Paweł Redzyński 3f,Michał Pająk 1j - I miejsce (opiekun p. Ludmiła Taciak)
zawody indywidualne na dystansie 50 m stylem dowolnym - Anna Gągalska 1j - I miejsce, Maciej Ślendakowski 3g - I miejsce, Michał Pająk 1j - III miejsce ( opiekun p. Ludmiła Taciak)
   - dzielnicowy konkurs "Z chemią za pan brat" - Malwina Maliszewska 3g, Magdalena Marciszewska 3g - III miejsce, Paweł Redzyński 3f - wyróżnienie (opiekun p. Monika Chacińska)
   - Dzielnicowe rozgrywki w piłce ręcznej dziewcząt - Aleksandra Królikowska 3e (kapitan), Aleksandra Kowalczyk 3e, Iza Rębkowska 3e, Monika Niechciał 3i, Malwina Maliszewska 3g, Karolina Grodzka 3i, Aleksandra Tokarska 3c, Marta Zapartowicz 3b, Aleksandra Rosłońska 3b, Inez Dajczman 3f, Anna Niewińska 3f, Karolina Urbaniak 1e, Paulina Kopeć 1e, Paulina Bednarska 1b, Paula Kolat 1c– III miejsce (opiekun p. Ż. Chomiuk)
   - Dzielnicowy konkurs literacki "Cud Bożego Narodzenia" - Kamil Kołodziński 1h - wyróżnienie.
   - Dzielnicowy konkurs "Stop uzależnieniom" w kategorii wiersz i aforyzm, - Klaudia Miller 2d - wyróżnienie.
   - Dzielnicowy konkurs plastyczny "Najpiękniejsza szopka bożonarodzeniowa":
Sylwia Płusa 3i, Marcin Ołdakowski kl. 2g, Mateusz Kowalczyk 3e - I miejsca
Marta Zapartowicz 3b, Marta Słojkowska 2c - II miejsca
Joanna Makarewicz kl. 2c, Asia Raczyńska kl. 2c, Inez Dajczman kl. 3f. - wyróżnienia (opiekun p. A. Michalik)
   - Konkurs Towarzystwa Przyjaciół Warszawy, poświęcony "Braciom Łopieńskim" - Kamila Jeleń 3g, Malwina Maliszewska 3g, Joanna Koniarz 3g, Jacek Cygan 3g, Tomek Czarnogórski 3g, Monika Niechciał 3i, Karolina Grodzka 3i, Katarzyna Stochniałek 1i, Katarzyna Grudziąż 1i – I miejsce (opiekun p. B. Stefańska)
   - Ogólnopolski konkurs języka angielskiego Multitest - Paulina Ziemkiewicz - Jankowska 2c - 4 miejsce w Polsce (opiekun p. M. Kołodzińska), Katarzyna Cywińska 2c - 6 miejsce w Polsce (opiekun p. M. Kołodzińska), Julia Sent 1h - 10 miejsce w Polsce (opiekun p. M. Pietrzykowska), Łukasz Mroczek - 10 miejsce w Polsce (A. Pawlik)
   - Dzielnicowy Turniej Tenisa Stołowego chłopców - Bartosz Kamiński 3e, Filip Kurkowski 3c, Mateusz Pudzianowski 2b - II miejsce w dzielnicy (opiekun p. M. Koperska)
   - Dzielnicowe Zawody w Tenisie Stołowym - drużyna: Klaudia Michrowska 3c, Dominika Kasprzak 3c, Dominika Graś 1b – II miejsce w dzielnicy (opiekun p. Małgorzata Koperska)
   - Turniej Jednego Wiersza "Dom rodzinny" - Filip Kurkowski kl. 3c - III miejsce w dzielnicy Diana Rychlica kl. 2d - wyróżnienie
   - Konkurs plastyczny "Tajemnice Łazienek Królewskich" - Maciek Zaniuk kl. 2d, Artur Kopaczewski kl. 2c. - nagrody (opiekun p. Arkadiusz Michalik)
   - Bieg przełajowy z okazji Dnia Niepodległości - Dominika Sasin kl. 1i - III miejsce
   - Dzielnicowy konkurs fotograficzny "Wspomnienie z wakacji" - Kamil Skotnicki kl. 3g - nagroda główna (opiekun p. Arkadiusz Michalik)
   - Piłka Nożna Dziewcząt - drużyna: Klaudia Grodzka - 3i, Karolina Grodzka - 3i, Monika Niechciał - 3i, Malwina Maliszewska - 3g, Agata Kałużyńska - 3d, Aleksandra Królikowska - 3e, Paulina Bednarska - 1b, Paulina Kopeć - 1e, Karolina Urbaniak - 1e - II miejsce w Warszawie (opiekun p. Żaneta Chomiuk)

   - Piłka Nożna Dziewcząt - drużyna, Klaudia Grodzka - 3i ( kapitan drużyny), Karolina Grodzka - 3i, Monika Niechciał - 3i, Malwina Maliszewska - 3g, Agata Kałużyńska - 3d, Aleksandra Królikowska - 3e, Paulina Bednarska - 1b, Paulina Kopeć - 1e, Karolina Urbaniak - 1e - 1 miejsce w dzielnicy (opiekun p. Żaneta Chomiuk)
   - "Bądź w formie" - warszawska gra wyczynowo - strategiczna – drużyna: Michał Strupiński - 2b (kapitan zespołu), Łukasz Jasiński - 2b, Bartek Jaworski - 2h, Bartek Hilarczuk - 2h - 1 miejsce w drugim etapie (opiekun: p.Żaneta Chomiuk)

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2006/2007

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego EDI:
   - poziom 2 - Paulina Ziemkiewicz - Jankowska - 15 miejsce w Polsce
   - poziom 3 - Alan Górski - 7 miejsce w Polsce
Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego Multitest
   - klasa 1 - Paulina Ziemkiewicz - Jankowska - 15 miejsce w Polsce
   - klasa 2 - Sebastian Latek - 11 miejsce w Polsce, Alan Górski - 12 miejsce w Polsce
   - klasa 3 - Michał Cybulski - 15 miejsce w Polsce, Piotr Pakuła - 15 miejsce w Polsce
Dzielnicowe Zawody w Pływaniu:
   - drużyna dziewcząt: Paulina Ziemkiewicz - Jankowska 1c, Beata Gorczyńska 1c, Katarzyna Malinowska 2h, Anna Niewińska 2f,    Karolina Wójcicka 3a, Julia Kazimierczak 3a - I miejsce w Dzielnicy
   - drużyna chłopców: Daniel Wiązowski 1d, Sebastian Osiński 1d, Mateusz Kryczka 1c, Maciej Ślendakowski 2g,    Andrzej Markowski 2f, Paweł Redzyński 2f, Arkadiusz Palus 3h, Robert Kuszewski 3c, Sebastian Smyl 3e - I miejsce w Dzielnicy
VI Otwarte Mistrzostwa Polski w warcabach aktywnych 100 - polowych
      Wojciech Bączek - 23 miejsce w Polsce
Międzyszkolny konkurs "Bez narkotyków łatwiej"
   - Aleksandra Reyman kl. 3 c - I miejsce w kategorii "Opowiadanie"
   - Agnieszka Sobieraj kl. 1f - II miejsce w kategorii "Wiersz"
   - Iza Kurpik kl. 3f - wyróżnienie w kategorii "Hasło"
Mistrzostwa Warszawy w Unihokeju Dziewcząt - drużyna dziewcząt - 5 miejsce
Mistrzostwa Dzielnicy w Unihokeju:
   - drużyna dziewcząt: Olga Byrska 3a, Monika Niechciał 2i, 3.Malwina Maliszewska 2g, Karolina Grodzka 2i,   Joanna Koniarz 2g, Aleksandra Królikowska 2e,Sylwia Smolińska 3a, Katarzyna Rowicka 3a    - I miejsce
   - drużyna chłopców: Bartosz Słobodzian 1a, Bartosz Walczuk 1a, Patryk Słobodzian 3b, Kalinowski Kamil 2b, Kwapisz Adrian 2h, Pawłowski Adam 3i, Wielogórski Michal 2b
   - III miejsce
Mistrzostwa Dzielnicy w Tenisie Stołowym:
  - drużyna dziewcząt: Klaudia Majchrowska 2c, Dominika Kasprzak 2c, Olga Byrska 3a    - I miejsce
  - drużyna chłopców:Bartosz Kamiński 2f, Mateusz Pudzianowski 1b, Szymon Rychlica 3j    - II miejsce
III Dzielnicowe Dni Papieskie:
   - konkurs recytatorski - Robert Kuszewski IIIc - I miejsce
   - konkurs literacki - Aleksandra Reyman IIIc - I miejsce, Monika Zaborowska Ig - III miejsce
   - Wojewódzki Konkurs "Zbiórka makulatury" - I miejsce dla szkoły w województwie mazowieckim
   - Drużynowe Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego Szkół Podstawowych i Gimnazjów w Warcabach Stupolowych - drużyna w składzie: Olga Byrska, Michał Jóźwik, - IV miejsce w województwie mazowieckim
   - Dzielnicowe rozgrywki w piłce nożnej - drużyna dziewcząt - I miejsce, drużyna chłopców III miejsce
   - Dzielnicowe zawody w biegach przełajowych - Agata Kałużyńska kl.2d - II miejsce, Oskar Kolasa kl.1e - III miejsce
   - Dzielnicowa sztafeta 12x200m - II miejsce


ZESTAWIENIE OSIĄGNIĘĆ SPORTOWYCH W ROKU SZKOLNYM 2006/2007

Dyscyplina

Miejsce dziewcząt w dzielnicy

Miejsce chłopców w dzielnicy

1. Biegi przełajowe

3

3

2. Piłka nożna

1

3

3. Koszykówka

4

5

4. Unihock

2

2

5. Tenis stołowy

1

2

6. Piłka ręczna

3

5

7. Piłka siatkowa

2

2

8. Pływanie

1

1

9. Dwubój nowoczesny

1

1

10. Liga lekkoatletyczna

-

-

11. Ringo

-

-

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2005/2006

Nazwa konkursu

Zasięg

Miejsce

Imię i nazwisko ucznia

Matematyczny -
KANGUR

międzynarodowy

wyróżnienia

Agnieszka Jasińska 3d
Michał Jeziorski 3j
Maciej Dąbrowski 1e
Herbert Smyk 3h
Maciej Behr 3h

Konkurs języka angielskiego
THE BIG CHALLENGE

europejski

I m. w szkole wśród klas III
I m. w szkole wśród klas II
I m. w szkole wśród klas I

Krystian Siemiątkowski 3h
Michał Cybulski 2c
Klaudia Michrowska 1c

Zbiórka makulatury

wojewódzki -
Zarząd Województwa Mazowieckiego

I m.

Sebastian Badowski 1d
Ewa Sosnowska 1d
Karolina Kozłowska 1d
Piotr Żmuda 2j
Aleksandra Kurek 1h

XII Przegląd Teatrzyków Uczniowskich

wojewódzki

II m.

Zespół INTEGRA

Konkurs języka angielskiego
MULTITEST

ogólnopolski

VI m.
X m.

Alan Górski 1i
Weronika Idziak 3d

Konkurs języka angielskiego
ALBUS

ogólnopolski

IX m.
wyróżnienie

Agnieszka Jasińska 3d
Anna Raczyńska 3f

Kobieca Piłka Nożna

ogólnopolski

drużyna, w której grała
Beata Gos została
Mistrzem Polski

.

Ekologiczny -
"Jan Paweł II - Orędownik
Ochrony Środowiska"

ogólnopolski

wyróżnienie – fotografia
wyróżnienie - plastyka
III m. - opowiadanie

Marta Skwarek 1b
Marta Janczuk 3e
Paulina Korytkowska 3a

Teatralny pt.
"Melpomena w szkolnej ławce"

wojewódzki

wyróżnienie

Zespół INTEGRA

Ekologiczny pt. "Moje środowisko"

ogólnowarszawski -
Zarząd Oczyszczania Miasta

wyróżnienia

Aleksandra Kurek 1h Karol Rudnicki 1c
Monika Pękacz 2j
Helena Nikścin 2j
Szymon Michalski 2j
Renata Gawrylak 3i
Karolina Kulma 3i
Klaudia Pawłowska 3b
Kasia Tomaszewska 3d
Agnieszka Jasińska 3d
Weronika Idziak 3d

Ekologiczny pt. "Chrońmy Ziemię Nasz Dom"

ogólnowarszawski -
Liga Ochrony Przyrody

I m.
II m.
wyróżnienie
wyróżnienie

Paulina Korytkowska 3a
Katarzyna Grzeczkiewicz 3b
Monika Płusa 2l
Magda Czerwińska 1e

Recytatorski poezji religijnej pt.
"Usłysz, Panie, moje słowa"

ogólnowarszawski

finalistka

Magda Czerwińska 1e

Plastyczny pt. "Przyroda polska -
wspólne dobro
zjednoczonej Europy"

ogólnowarszawski

wyróżnienie

Paulina Korytkowska 3a

ASTERIADA -
V Warszawski Festiwal Dziecięcej
i Młodzieżowej Twórczości Artystycznej

ogólnowarszawski

II m.

Zespół INTEGRA

Olimpiada Tenisa
Stołowego Dziewcząt

ogólnowarszawski

VI m. - dziewczęta

.

Warszawska Olimpiada Młodzieży

ogólnowarszawski

II m. -
akrobatyka sportowa dziewcząt

Paulina Milewska 1h

Warszawski Konkurs
Twórczości Gimnazjalistów pt.
"Muzyka bliska nieznajoma"

ogólnowarszawski -
pod patronatem Mazowieckiego
Kuratora Oświaty

wyróżnienie w kategorii wokalnej
wyróżnienie w kategorii poezji śpiewanej

Weronika Wyszomirska 1e
Magda Czerwińska 1e



Konkursy dzielnicowe (16)
    ♠ 8 - krotnie miejsce I
    ♠ 5 - krotnie miejsce II
    ♠ 6 - krotnie wyróżnienie


Wyniki egzaminu gimnazjalnego 2005/2006

EGZAMIN
HUMANISTYCZNY

EGZAMIN
MATEMATYCZNO -
PRZYRODNICZY

klasa

średnia

średnia

3a

36,84

25,64

3b

32,57

24,78

3c

35,33

24,42

3d

34,84

23,08

3e

36,21

26,42

3f

34,44

26,04

3g

34,92

28,67

3h

33,70

23,96

3i

36,50

29,77

3j

33,95

30,15



Najwyższe wyniki w części humanistycznej:
Zawadzka Aleksandra 3d - 49
Behr Mateusz 3h - 48
Janczuk Marta 3e - 48
Januszkiewicz Monika Daria 3g - 47
Ludwikowski Grzegorz 3i - 47
Jeziorski Michał 3j - 47

Najwyższe wyniki w części matematyczno - przyrodniczej:
Nawrot Marcin 3g - 49
Sokołowska Joanna 3j - 49
Ludwikowski Grzegorz 3i - 48
Tomaszewski Mariusz 3j - 48
Behr Maciej 3h - 48
Kosiorek Krzysztof 3j - 48


OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2004/2005

Nazwa konkursu

Osiągnięcia

Konkurs Polonistyczny

Laureat

Konkurs Recytatorski w ramach I Dzielnicowych Dni Papieskich

I miejsce

Ogólnopolski konkurs tematyczny "Kolumbia daleka i bliska"

III miejsce

Talenty Targówka 2005 - kategoria INSENIZACJA

II miejsce

II Międzyszkolny Turniej Jednego Wiersza "Zwierzyniec"

Wyróżnienie

Ogólnopolski konkurs przedmiotowy z języka polskiego Centrum Edukacji Szkolnej

14 miejsce

Konkurs Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej

Finalista

Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny 2005"

Laureat

X Ogólnopolski Festiwal Ekologiczny

II miejsce w kategorii wiersze
II miejsce w kategorii
fraszki i aforyzmy

Talenty Targówka 2005 - kategoria PIOSENKA

III miejsce

Ogólnopolski konkurs na utwory własne o tematyce przyrodniczej

II miejsce

Talenty Matematyczne Targówka

4 laureatów

Międzyszkolny Konkurs Fotograficzny zjawisk fizycznych

I miejsce w kategorii doświadczenia
II miejsce w kategorii obserwacja zjawisk
II miejsce w kategorii zdjęcia artystyczne

Ogólnopolski konkurs plastyczny "W przyjaźni z naturą"

Dwa wyróżnienia

Ogólnopolski konkurs plastyczny "Drzewo"

Drugie miejsce

Ogólnopolska Kampania Edukacyjna "Polska oddycha"

Certyfikat dla szkoły - 9 uczniów z astmą oskrzelową wyjechało na bezpłatne kolonie zdrowotne do Rabki

Międzyszkolny konkurs czytelniczy "Targówek - moja mała Ojczyzna"

I miejsce w kategorii przewodnik

Konkurs czytelniczy o Nagrodę Burmistrza Dzielnicy Warszawa - Targówek - "Władcy wyobraźni"

I miejsce w kategorii twórczość J.R.R.Tolkiena I miejsce w kategorii twórczość A. Sapkowskiego

Ogólnopolski konkurs poezji patriotycznej związanej z Konstytucją 3 Maja

Finalistka




OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE

Mistrzostwa Dzielnicy Targówek w piłce nożnej chłopców

I miejsce

Mistrzostwa Dzielnicy Targówek w piłce siatkowej chłopców

I miejsce

Mistrzostwa Dzielnicy Targówek w dwuboju chłopców

II miejsce

Mistrzostwa Dzielnicy Targówek w unihokeju dziewcząt

I miejsce

Mistrzostwa Dzielnicy Targówek w pływaniu dziewcząt

I miejsce

Mistrzostwa Dzielnicy Targówek w pływaniu chłopców

I miejsce



    W roku szkolnym 2000/2001, w źwiatowej Kampanii Rozpowszechniania kart UNICEF "Jeden wspólny świat" uczniowie naszej szkoły zajęli pierwsze miejsce w Polsce sprzedając 15922 kart. Pięcioro uczniów otrzymało w nagrodę rowery górskie, które przekazali do jednego z Domów Dziecka.

    Nasza uczennica była w roku szkolnym 2001/2002 laureatką II Olimpiady Języka Angielskiego dla uczniów szkół warszawskich reprezentując naszą Gminę i Superfinale. W tym samym roku szkolnym zajęliśmy pierwsze miejsce w Gminie targówek oraz wyróżnienie w warszawskim etapie Samorządowego Konkursu Nastolatków "Ośmiu Wspaniałych". Od tego roku również rozpoczęły się nasze sukcesy teatralne. Początek to II miejsce w VIII Międzyszkolnym Konkursie Zespołów Teatralnych "Maska". Dumni jesteśmy również z pierwszego miejsca w konkursie ekologicznym VII Edycji Ogólnopolskiego Festiwalu Ekologicznego WISEÓKA 2002.

    Od roku szkolnego 2002/2003 uczniowie nasi na stałe zagościli w Międzynarodowym Konkursie matematycznym "Kangur", zdobyli wtedy osiem wyróżnień. Uczeń naszego gimnazjum wygrał ogoólnopolskie eliminacje na posła IX Sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży i 1 czerwca 2003 r. reprezentował młodzież Targówka podczas obrad na Wiejskiej. W tym roku szkolnym szczycimy się również zajęciem I miejsca w międzyszkolnym konkursie wokalno - muzycznym "Debiuty".

    Wyjątkowym rokiem jest rok szkolny 2003/2004. Nasze sukcesy rozpoczynają się od zajęcia I miejsca w województwie mazowieckim w konkursie na najaktywniejszą szkołę uczestniczacą w Programie Edukacyjnym "Wygraj z astmą". Zaszcztytny tytuł laureata zdobywa uczennica w ogólnopolskim konkursie języka polskiego w Centrum Edukacji Szkolnej, III miejsce zdobywamy w ogólnopolskim konkursie plastycznym "Wymarzona podróż LOT - em", ponownie zajmujemy I miejsce w "Debiutach", VI miejsce zajmuje nasz uczeń w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskeigo, dwóch laureatów w warszawskim matematycznym konkursie WSTĘGA MOBIUSA, I miejsce w mistrzostwach Mazowsza zajmują nasze Cheerleaders.

    Od początku istnienia szkoły w wielkim zaangażowaniem pracuje sztab naszych wolontariuszy w Wielkiej Orkiestrze źwiątecznej Pomocy. Dzisiaj jest ich około 90. Naszym chlubnym osiągnięcuiem jest też coroczny udział w Igrzyskach Młodzieży Niepełnosprawnej.




Współpracujemy







Certyfikaty

Varsavianistyczna szkoła(klik)


Szkoła przyjazna uczniom z dysleksją(klik)

EFS

Szkolna pracownia komputerowa i Centrum Multimedialne zostały wyposażone w komputery współfinansowane z

Adres szkoły
Gimnazjum nr 143 z Oddziałami Integracyjnymi
im. I.J. Paderewskiego

03-358 Warszawa
ul. Bartnicza 8
tel./fax (0-22) 811-19-12
mail: sekretariat143@op.pl an image