Ważne ogłoszenia

NASZA SZKOŁA W PROJEKCIE UNIJNYM
Nasza szkoła jest uczestnikiem europejskiego projektu:
Bliżej rynku pracy -

- Zintegrowany System Doradztwa Edukacyjno - Zawodowego ZIT WOF
Regulamin uczestnictwa oraz formularze rekrutacyjne dla uczniów oddziałów gimnazjalnych dostępne są w sekretariacie szkoły. Rekrutacja trwa do 30 października 2017r.

Warsztaty językowe Londyn + miasta Anglii (6 dni)

Zapraszamy uczniów klas siódmych i oddziałów gimnazjalnych na warsztaty językowe w Londynie organizowane przez firmę ATAS w terminie 4 – 9 czerwca 2018 r. Tegoroczny program warsztatów obejmuje nie tylko Londyn, ale także ciekawe miejsca południowej Anglii - Brighton oraz Cambridge. Dokładny plan warsztatów oraz warunki uczestnictwa znajdują się w załączniku.
Chętnych uczniów prosimy o zgłaszanie się do swoich nauczycieli języka angielskiego.
Koordynatorem wyjazdu jest p. Anna Trykowska-Czarnecka.
Uczniowie proszeni są o przyniesienie wypełnionego i podpisanego przez rodziców/opiekunów oświadczenia ( w załączniku).

I Warszawski Tydzień Edukacyjny

List Burnistrza Targówka

List w formacie pdf

Zajęcia międzyszkolne

Wszechnica Edukacyjna Targówek

Test Coopera na Targówku

Gorąco zachęcamy wszystkich uczniów, nauczycieli, rodziców i opiekunów do wzięcia udziału w akcji „Wybiegaj sprzęt sportowy dla swojej szkoły” na TEŚCIE COOPERA DLA WSZYSTKICH w dniu 30 września 2017r. w godz. 10.00 – 15.00 na stadionie OSiR Targówek. Test polega na 12 – minutowym nieprzerwanym biegu. Można sprawdzić swoją kondycję fizyczną, aktywnie i przyjemnie spędzić czas i wygrać dla dzieciaków pieniądze na zakup sprzętu sportowego. ZACHĘCAMY WSZYSTKICH PRZYJACIÓŁ NASZEJ SZKOŁY DO UDZIAŁU W AKCJI!
Szczegółowe informacje znajdują się w załączniku.

Wszechnica Edukacyjna Targówek

Pomoc materialna dla uczniów
STYPENDIUM SZKOLNE

Przyznawane jest uczniom pochodzącym z rodzin, w których miesięczna wysokość dochodu na osobę nie przekracza kwoty 514 zł, (Dz.U. z 2015r. poz.1058).
Zainteresowani rodzice/opiekunowie prawni dziecka składają wniosek o przyznanie stypendium do pedagoga szkolnego (p. 128, 218) do 14 września 2017r. wraz z dokumentami potwierdzającymi wysokość dochodów w miesiącu poprzedzającym złożenie wniosku (sierpień 2017 r.).
Wnioski ze szczegółową informacją są do pobrania w sekretariacie szkoły, u pedagogów
oraz na stronie:
www.edukacja.warszawa.pl/dla-ucznia-i-rodzica/pomoc-socjalna-dla-uczniow/6243-wnioski-o-przyznanie-stypendium-szkolnego-i

Konsultacje ws. zmiany statutu Targówka

Nowe godziny dzwonków